Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2025 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 24 sierpnia 2026 do 28 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2025 zł – 7997 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

świadczenie usługi cateringowej

Zamawiający Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „świadczenie usługi cateringowej”, wybierając ofertę wykonawcy MAGNEZJA Krzysztof Kubera. Wartość umowy: 2025 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
2025 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAGNEZJA Krzysztof Kubera (Zgierz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 025,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 025,00 zł do 7 996,58 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 24 sierpnia 2026 r. do 28 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ZGIERZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101788323

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 3 Maja 46

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

raf@binar.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://policealna.lodzkie.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-173705d5-07b5-4fd4-a9bf-d9731010cb5a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

świadczenie usługi cateringowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-173705d5-07b5-4fd4-a9bf-d9731010cb5a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406891

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025372/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 usługa kateringu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377664

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/14/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

3500 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi cateringowej dla 15 osób wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego: Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu, ul 3 Maja 46 oraz odbiorem odpadów pokonsumpcyjnych. Całość zamówienia przeznaczona jest dla uczestników półkolonii w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu w dniach 24-28 sierpnia 2026 r.
Usługa obejmować będzie przygotowanie i dostarczenie ciepłych posiłków w pojemnikach jednorazowych typu zgrzew, oraz całościowo w pojemnikach izolacyjnych, zaś zimnych w szczelnych opakowaniach gastronomicznych gwarantujących odpowiednią temperaturę posiłków, dwa razy dziennie, zgodnie z harmonogramem dostaw przekazanych przez Zamawiającego. Dostarczone produkty żywnościowe będą świeże, odpowiedniej jakości, przygotowane w dniu dostarczenia, odpowiednie dla dzieci w wieku 7-11 lat. W przypadku zgłoszenia przez rodzica specjalnych potrzeb żywieniowych dziecka zostaną one uwzględnione w proponowanym menu.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2025,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7996,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2025,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAGNEZJA Krzysztof Kubera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7321950281

7.3.4)Miejscowość

Zgierz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2025,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2026-08-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2025 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAGNEZJA Krzysztof Kubera (Zgierz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.