Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
546 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    507 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup i dostawa zestawu diagnostycznego do pojazdów i maszyn rolniczych. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższ
    Wartość umowy
    39 000 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3zakup i dostawa profesjonalnego systemu pomiaru strat ziarna w kombajnach. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyż
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%Okres gawrancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa wyposażenia do pracowni mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu (Żarnowiec, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa wyposażenia do pracowni mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w Zespole…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 546 000 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
546 000 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Comp Serwis Marek Sipak za łącznie 546 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamawiający otrzymał 3 oferty, wszystkie mieszczą się w szacowanej wartości zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273579646

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowska 25

1.5.2.)Miejscowość

Żarnowiec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-439

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

326449080

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kier-gospod@zsrzarnowiec.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zsrzarnowiec.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zsrzarnowiec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa wyposażenia do pracowni mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f0d5fba0-2164-46b0-bb28-56272e78be71

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00202129

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00064591/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa wyposażenia do pracowni mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.10.23-IZ.01-023/23. PRIORYTET X Fundusze Europejskie na transformację. DZIAŁANIE 10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu. TYP: 1. Upowszechnianie i rozwój kształcenia zawodowego zgodnie z potrzebami transformacji regionu

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00113252

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSR.KG.RK-271-004/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

561617,48 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

456599,58 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakup i dostawa trenażera ISOBUS (CANBUS ISO 11783) 2. Zakup i dostawa dydaktycznego modelu dwukomorowego rozsiewacza nawozu w systemie ISOBUS 3. Zakup i dostawa trenażera diagnostycznego opryskiwacza sterowanego systemem ISOBUS 4. Zakup i dostawa symulatora kombajnu rolniczego w formie mobilnej platformy szkoleniowej. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.)Wartość części

505417,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa zestawu diagnostycznego do pojazdów i maszyn rolniczych. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych

4.5.5.)Wartość części

40700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zakup i dostawa profesjonalnego systemu pomiaru strat ziarna w kombajnach.
Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.5.)Wartość części

15500 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

507000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

551289 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

507000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Comp Serwis Marek Sipak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8781683681

7.3.3)Ulica

Myśliwiec

7.3.4)Miejscowość

Wąbrzeźno

7.3.5)Kod pocztowy

87-200

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

507000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-20

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Comp Serwis Marek Sipak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8781683681

7.3.3)Ulica

Myśliwiec

7.3.4)Miejscowość

Wąbrzeźno

7.3.5)Kod pocztowy

87-200

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-20

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia
publicznego zamawiający, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą – uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego. W prowadzonym postępowaniu nieprawidłowo określono kryteria oceny ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34152000-7Symulatory szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żarnowiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 546 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34152000-7 (Symulatory szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Comp Serwis Marek Sipak (Wąbrzeźno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.