Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
534 846 zł
Umowa zawarta
17 marca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 534 846 zł – 588 696 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont pomieszczeń z wymianą instalacji wewnętrznych w budynku zabytkowym w ramach zadania: „Zmiana sposobu użytkowania Sali edukacyjnej na cele biurowo-edukacyjne w budynku Nadleśnictwa Jugów”

Zamawiający Nadleśnictwo Jugów (Jugów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont pomieszczeń z wymianą instalacji wewnętrznych w budynku zabytkowym w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Robert Kulikowski Usługi Ogólnobudowlane. Wartość umowy: 534 846 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo JugówJugów, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 16 kwietnia 2026
Wartość umowy
534 846 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie było żadnych odrzuceń ani unieważnień postępowań.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Robert Kulikowski Usługi Ogólnobudowlane (Ząbkowice Sląskie), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 534 845,82 zł (umowę zawarto 17 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 534 845,82 zł do 588 695,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Jugów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931023948

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Główna 149

1.5.2.)Miejscowość

Jugów

1.5.3.)Kod pocztowy

57-430

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.8.)Numer faksu

748722452

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jugow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jugow.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jugow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont pomieszczeń z wymianą instalacji wewnętrznych w budynku zabytkowym w ramach zadania: „Zmiana sposobu użytkowania Sali edukacyjnej na cele biurowo-edukacyjne w budynku Nadleśnictwa Jugów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-28fd55c9-0089-44c3-bcf6-5288e15f26cf

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201960

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00096134/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.1 Remont pomieszczeń z wymianą instalacji wewnętrznych w budynku zabytkowym w ramach zadania

„Zmiana sposobu użytkowania Sali edukacyjnej na cele biurowo-edukacyjne w budynku Nadleśnictwa Jugów”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00108835

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

400228,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadnia prowadzonego pn.: Remont pomieszczeń z wymianą instalacji wewnętrznych w budynku zabytkowym w ramach zadania: "Zmiana sposobu użytkowania sali edukacyjnej na cele biurowo-edukacyjne w budynku Nadleśnictwa Jugów"

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest remont wnętrza w zabytkowym budynku administracyjno-budowlanym, pełniącym również funkcję edukacyjną. Zakres projektu obejmuje remont wewnętrznych ścian i posadzek w jednej z sal w parterze budynku oraz przyległej do niej piwniczce. W zakresie prac ogólnobudowlanych/architektura zadanie obejmuje: - wykonanie nowej posadzki na gruncie z uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, - remont wewnętrznych tynków, - remont schodków i posadzek, - montaż skrzydła drzwiowego w istniejącym otworze.

Szczegółowy zakres robót budowlanych i prac konserwatorskich określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.

Zamawiający uzna ofertę za złożoną poprawnie, jeżeli będzie ona obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ, dokumentacji projektowej i technicznej, przedmiarze robót i Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (w skrócie STWIOR) - załącznik nr 2 do SWZ.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

Lokalizacja realizacji robót budowlanych w ramach przedmiotu zamówienia:

Lokalizacja obiektu: ul. Główna 149, 57-430 Jugów

Przedmiot Umowy opisano w następujących dokumentach:

1) Umowie - załącznik nr 13 do SWZ,
2) SWZ,
3) w pozostałych częściach Dokumentów Zamówienia – załącznikach do SWZ,
4) Ofercie.

Dokumentacja stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ zawiera:
- dokumentacja techniczna, tj. PROJEKT BUDOWLANY (PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU), data opracowania 20 listopada 2025 – stanowiący załącznik do SWZ;
- dokumentacja techniczna, tj. PROJEKT BUDOWLANY (PROJEKT ARCHITEKTONICZNY), data opracowania 20 listopada 2025 – stanowiący załącznik do SWZ;
- dokumentacja techniczna, tj. PROJEKT BUDOWLANY (PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY) – data aktualizacji 20 listopada 2025 – stanowiący załącznik do SWZ;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych Instalacje teletechniczne – stanowiąca załącznik do SWZ;
- przedmiar robót Instalacje teletechniczne (Kłodzko, listopad 2025) – stanowiący załącznik do SWZ;
- projekt techniczny – Instalacje teletechniczne (Listopad 2025) – stanowiący załącznik do SWZ;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Instalacje elektryczne – stanowiąca załącznik do SWZ;
- przedmiar robót Instalacje elektryczne (Kłodzko, 17 listopada 2025) – stanowiący załącznik do SWZ;
- projekt techniczny – Instalacje elektryczne (17 listopada 2025) – stanowiący załącznik do SWZ;
- przedmiar robót Instalacje sanitarne (Kłodzko, listopad 2025) – stanowiący załącznik do SWZ;
- przedmiar robót – roboty ogólnobudowlane (Kłodzko, listopad 2025) – stanowiący załącznik do SWZ;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – roboty ogólnobudowlane – stanowiąca załącznik do SWZ;
- projekt techniczny – Instalacje sanitarne (21 luty 2023) - stanowiący załącznik do SWZ;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – instalacje sanitarne – stanowiąca załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

534845,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

588695,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

534845,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Robert Kulikowski Usługi Ogólnobudowlane

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8871530834

7.3.3)Ulica

Jeżynowa 32

7.3.4)Miejscowość

Ząbkowice Sląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Podwykonawca i zakres rzeczowy

1) ZPHU INSTALUX MARCIN CZEKAJ
Jaworek 50, 57-200 Ząbkowice Śl.
NIP: 8871589738, REGON: 891305293, CEiDG
Instalacje sanitarne

2) ELSEBA instalatorstwo elektryczne Sebastian Gancarz
Pawłowice 17, 57-200 Ząbkowice Śl.
NIP: 8871545959, REGON: 363320090, CEiDG
Instalacje elektryczne
Instalacje teletechniczne

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

534845,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Jugów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jugów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 534 846 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Robert Kulikowski Usługi Ogólnobudowlane (Ząbkowice Sląskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.