Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
192 754 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa produktów mleczarskich
    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA· Wysokie Mazowieckie
    Wartość umowy
    41 317 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych
    Wartość umowy
    54 461 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa produktów głęboko mrożonych
    Firma Handlowo Usługowa Delfin spółka jawna Michniak· Tomaszów Lubelski
    Wartość umowy
    13 209 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa produktów spożywczych
    Almax-Dystrybucja· Jastków
    Wartość umowy
    25 856 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 029 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 371 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    10 511 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
23 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Częstość dostaw40%Godziny dostaw40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach 2026

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach (Nielisz, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach 2026”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 192 754 zł. Złożono 23 oferty.

Łączna wartość umów
192 754 zł
Liczba ofert
23 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lutego 2026

    Termin ofert: 4 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 kwietnia 2026

    3 oferty6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ani unieważnień postępowań.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA (część 1); Masarnia z Ubojnią Adam Kurantowicz (część 2); Firma Handlowo Usługowa Delfin spółka jawna Michniak (część 3); Almax-Dystrybucja (część 4) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 192 753,66 zł.

  • 4

    KryteriaKryterium wyboru oferty była najniższa cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RUSKICH PIASKACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001307150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ruskie Piaski 59

1.5.2.)Miejscowość

Nielisz

1.5.3.)Kod pocztowy

22-413

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dps-ruskiepiaski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dps-ruskiepiaski.pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-131898d7-ae69-4bea-8569-be405a55a60c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pozostała opieka wychowawcza i społeczna z zakwaterowaniem

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-131898d7-ae69-4bea-8569-be405a55a60c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201823

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00013583/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dosawa żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125250

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS.AG.2551.1/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

192753,66 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

183116,97 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów mleczarskich

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

41317,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

54461,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów głęboko mrożonych

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

13209,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

25856,05 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa warzyw, owoców

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

23029,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pieczywa

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

24370,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa jaj

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

10510,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41317,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48880,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41317,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000074309

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41317,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54461,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55387,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54461,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masarnia z Ubojnią Adam Kurantowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222588116

7.3.4)Miejscowość

Hrubieszów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54461,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13209,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16512,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13209,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo Usługowa Delfin spółka jawna Michniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000011246

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Lubelski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13209,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25856,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33270,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25856,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Almax-Dystrybucja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000068667

7.3.4)Miejscowość

Jastków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25856,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23029,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25710,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23029,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowe Wolarex Wolanin Zbigniew

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221003622

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23029,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24370,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24370,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24370,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia Ładniak Zbigniew Ładniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222651984

7.3.4)Miejscowość

Nielisz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24370,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10510,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12870,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10510,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowe Wolarex Wolanin Zbigniew

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221003622

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10510,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-23 do 2027-03-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15500000-3Produkty mleczarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 375 zł
Próbka: 60 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 548 zł385 810 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 262 zł
Źródło próbki
CPV 15500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
185 548 zł
Mediana
239 375 zł
Górny kwartyl
385 810 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nielisz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 192 754 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15500000-3 (Produkty mleczarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA (Wysokie Mazowieckie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.