Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
287 300 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia dla pracowników sądów okręgu tarnowskiego w terminie 17-19.06.2026 roku dla grupy maksymalnie 90 osób. Minimalna gwarantowana liczba osób to 65. Obiekt w
    Platon Szkolenia i Konferencje spółka z o.o.· Wysoka
    Wartość umowy
    117 000 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia dla pracowników sądów okręgu tarnowskiego w terminie 1-2.10.2026 roku dla maksymalnie 65 osób. Minimalna gwarantowana liczba osób to 40. Obiekt w którym
    Silver - Bird Events Natalia Gołąb· Jelenia Góra
    Wartość umowy
    53 300 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia dla pracowników sądów okręgu tarnowskiego w terminie 7-9.10.2026 roku dla maksymalnie 90 osób. Minimalna gwarantowana liczba osób to 65. Obiekt w którym
    Platon Szkolenia i Konferencje spółka z o.o.· Wysoka
    Wartość umowy
    117 000 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium „kategoria hotelu, w którym odbywać się będą szkolenia”20%Kryterium „zapewnienie obiektu hotelowego na wyłączność”20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia dla pracowników sądów okręgu tarnowskiego

Zamawiający Skarb Państwa - Sąd Okręgowy w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 287 300 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Skarb Państwa - Sąd Okręgowy w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 16 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
287 300 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Platon Szkolenia i Konferencje spółka z o.o. (części 1, 3); Silver - Bird Events Natalia Gołąb (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 287 300,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Hotel Cristal S.A.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa - Sąd Okręgowy w Tarnowie

1.3.)Oddział zamawiającego

Sąd Okręgowy w Tarnowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000570708

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jarosława Dąbrowskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarczy@tarnow.so.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tarnow.so.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f20343e5-d7ea-4b80-9676-f345ede4b03e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Tarnowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8731092015

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jarosława Dąbrowskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

srtarnow@tarnow.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tarnow.sr.gov.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Brzesku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691035748

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 20

1.5.2.)Miejscowość

Brzesko

1.5.3.)Kod pocztowy

32-800

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@brzesko.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brzesko.sr.gov.pl

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia dla pracowników sądów okręgu tarnowskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f20343e5-d7ea-4b80-9676-f345ede4b03e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201067

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00003547/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zapewnienie usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelowych na potrzeby szkolenia dla pracowników sądów okręgu tarnowskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00145769

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BG.261.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

92727,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

44646,72 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

92727,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

168840 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Platon Szkolenia i Konferencje spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380583783

7.3.3)Ulica

Chabrowa

7.3.4)Miejscowość

Wysoka

7.3.5)Kod pocztowy

52-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

usługa hotelowa, gastronomiczna, wynajem sal za wyjątkiem wyposażenia i obsługi; Hotel Prezydent Krynica Zdrój

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-17 do 2026-06-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53300 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90935 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53300 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Silver - Bird Events Natalia Gołąb

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380476053

7.3.3)Ulica

Wojska Polskiego

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.5)Kod pocztowy

58-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

usługa hotelarsko-gastronomiczna oraz wynajem sal; Firma WOLTOM Tomasz Wołoch

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-10-01 do 2026-10-02

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181980 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Platon Szkolenia i Konferencje spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380583783

7.3.3)Ulica

Chabrowa

7.3.4)Miejscowość

Wysoka

7.3.5)Kod pocztowy

52-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

usługi hotelowe, gastronomiczne, wynajem sal za wyjątkiem wyposażenia i obsługi; Hotel Prezydent Krynica Zdrój

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-10-07 do 2026-10-09

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55100000-1Usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
354 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
213 127 zł400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
186 873 zł
Źródło próbki
CPV 55100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
213 127 zł
Mediana
354 000 zł
Górny kwartyl
400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.