ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego i kuchennego (5 zadań)

Zamawiający 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego i kuchennego (5 zadań)”. Termin składania ofert minął 28 kwietnia 2026, 09:00. Planowany budżet: 467 962 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 2 Wojskowy Oddział GospodarczyWrocław, Dolnośląskieopublikowano 16 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
467 962 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 kwietnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa drobnego sprzętu gastronomicznego i kuchennego, obejmująca 5 zadań. Zamówienie dotyczy sprzętu gospodarstwa domowego.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresPostępowanie jest prowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiającym jest 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy z Wrocławia.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 467 962,24 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020625701

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Obornicka 100-102

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-984

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.2wog.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego i kuchennego (5 zadań)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-31fb2793-f504-47e5-96b0-07d1c7957ea9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00200700

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00007533/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa drobnego sprzętu AGD (ŻYWN)

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/2wog

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/2wog

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zawarte są w SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ŻYWN/251/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

467962,24 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

5

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego
i kuchennego.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: wzór umowy zawarty w załączniku 1 do SWZ, formularz ofertowy zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz formularz kalkulacyjny xls zawarty w załączniku nr 3 do SWZ, zawierający wykaz asortymentu wraz z podaniem podstawowych parametrów.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.

Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Wrocław, ul. Obornicka 100-102.

4.2.5.)Wartość części

48358,75 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego
i kuchennego.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: wzór umowy zawarty w załączniku 1 do SWZ, formularz ofertowy zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz formularz kalkulacyjny xls zawarty w załączniku nr 3 do SWZ, zawierający wykaz asortymentu wraz z podaniem podstawowych parametrów.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.

Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Wrocław, ul. Obornicka 100-102.

4.2.5.)Wartość części

19385,52 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego
i kuchennego.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: wzór umowy zawarty w załączniku 1 do SWZ, formularz ofertowy zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz formularz kalkulacyjny xls zawarty w załączniku nr 3 do SWZ, zawierający wykaz asortymentu wraz z podaniem podstawowych parametrów.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.

Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Wrocław, ul. Obornicka 100-102.

4.2.5.)Wartość części

19432,77 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego
i kuchennego.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: wzór umowy zawarty w załączniku 1 do SWZ, formularz ofertowy zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz formularz kalkulacyjny xls zawarty w załączniku nr 3 do SWZ, zawierający wykaz asortymentu wraz z podaniem podstawowych parametrów.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.

Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Wrocław, ul. Obornicka 100-102.

4.2.5.)Wartość części

70153,00 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa drobnego sprzętu gastronomicznego
i kuchennego.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: wzór umowy zawarty w załączniku 1 do SWZ, formularz ofertowy zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz formularz kalkulacyjny xls zawarty w załączniku nr 3 do SWZ, zawierający wykaz asortymentu wraz z podaniem podstawowych parametrów.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.

Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Wrocław, ul. Obornicka 100-102.

4.2.5.)Wartość części

310632,20 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia opcjonalnego tylko dla zadania nr 5 w wysokości 100 % zamówienia podstawowego.
Dostawca zobowiązany jest dostarczyć asortyment objęty prawem opcji po cenach jednostkowych wykazanych w swojej ofercie w zamówieniu podstawowym .

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla wszystkich pozycji w zadaniu nr 1.
Przedmiotowymi środkami dowodowymi są karty katalogowe produktu lub inne dokumenty potwierdzające parametry techniczne przedmiotu, określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zawierające nazwę producenta, model produktu i dokładny opis oferowanego asortymentu.
Materiały dotyczące oferowanych produktów, potwierdzające posiadane cechy dostawca winien opisać numerami/pozycjami z formularza ofertowego.

Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane produktu spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria.

W przypadku zaproponowania produktów równoważnych Wykonawca musi dołączyć do oferty dokładny (wyczerpujący) opis oferowanego asortymentu w postaci (folderów, informacji producenta, itp.). Z przedstawionego opisu musi w sposób jednoznaczny wynikać marka (typ) oferowanego asortymentu, producent oraz parametry oraz, tam gdzie jest to konieczne potwierdzenie, że oferowany asortyment posiada atest lub spełnia niezbędne normy.

Niezłożenie przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą będzie skutkowało odrzuceniem oferty.

Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

W przypadku gdy Wykonawca złoży niekompletne środki dowodowe wraz z ofertą Zamawiający wezwie jednokrotnie do ich uzupełnienia w wyznaczonym przez siebie terminie.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-04-28 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/2wog

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-04-28 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39700000-9Sprzęt gospodarstwa domowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.04.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
2 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 467 962 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39700000-9 (Sprzęt gospodarstwa domowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.