Wynik częściowy: umowy w 1 z 5 części, 4 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
970 347 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    970 347 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Działania adaptacyjne do zmian klimatu na terenie powiatu ostrowskiego - zwiększenie zasobów terenów zielonych Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

Zamawiający Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce (Nowe Skalmierzyce, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Działania adaptacyjne do zmian klimatu na terenie powiatu ostrowskiego - zwiększenie…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 970 347 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
970 347 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 1 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 970 347,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855423

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ostrowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Skalmierzyce

1.5.3.)Kod pocztowy

63-460

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627629769

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

b.wierzyk@noweskalmierzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.noweskalmierzyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip5.wokiss.pl/noweskalmierzyce/bip/przetargi/2025/ogloszenia-o-przetargu.html?pid=13671

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Działania adaptacyjne do zmian klimatu na terenie powiatu ostrowskiego - zwiększenie zasobów terenów zielonych Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0963fe77-327e-4f56-8ccc-e9acf93d5888

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00200091

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00030778/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.19 Działania adaptacyjne do zmian klimatu na terenie powiatu ostrowskiego - zwiększenie zasobów terenów zielonych Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski” w ramach działania 02.06 Zwiększenie odporności na zmiany klimatu i klęski żywiołowe w ramach ZIT dla projektu pn.: „Działania adaptacyjne do zmian klimatu na terenie powiatu ostrowskiego

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00613797

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RRG.271.250.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Placu Wolności w Nowych Skalmierzycach wraz z budową tężni solankowej oraz wiaty przystankowej i jej zazielenieniem, na terenie działki nr ewid. 102.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej i jej realizacji w ramach umowy "Zaprojektuj i wybuduj". Realizacja inwestycji rozumiana jest jako wykonanie wszelkich niezbędnych prac poczynając od prac projektowych, zatwierdzenia dokumentacji projektowej i uzyskania Decyzji o Pozwoleniu na Budowę, wykonanie robót budowlanych i dokumentacji powykonawczej z inwentaryzacją geodezyjną, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
W ramach robót budowlanych teren reprezentacyjno-rekreacyjny o powierzchni około 2020 m2 należy poddać modernizacji w zakresie likwidacji fontanny, budowy wiaty przystankowej i obiektów małej architektury. Ponadto planuje się przeprowadzanie gospodarki drzewostanem wraz z wykonaniem nasadzeń roślin ozdobnych, modernizacją i rozbudową systemu nawadniania. Szczegóły przedmiotu zamówienia zawarte w PFU.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk

4.5.5.)Wartość części

1346064,91 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zazielenienie dwóch przystanków zlokalizowanych przy ul. Kaliskiej w Nowych Skalmierzycach, na terenie działek nr ewid. 237/1, 237/2.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej i jej realizacji w ramach umowy "Zaprojektuj i wybuduj". Realizacja inwestycji rozumiana jest jako wykonanie wszelkich niezbędnych prac poczynając od prac projektowych niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia i wykonanie robót.

W ramach robót należy obsadzić roślinami umieszczonymi w donicach betonowych lub gruncie (z betonowymi palisadami) dwie wiaty przystankowe o wym. ok. 3 x 1,5 m zlokalizowane przy ulicy Kaliskiej (kategoria drogi gminnej). Szczegóły przedmiotu zamówienia zawarte w PFU.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

28784,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utworzenie zielonego skweru z wiatą przystankową przy ulicy Mostowej w Nowych Skalmierzycach, na terenie fragmentu działki nr ewid. 187/16;
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej i jej realizacji w ramach umowy "Zaprojektuj i wybuduj". Realizacja inwestycji rozumiana jest jako wykonanie wszelkich niezbędnych prac poczynając od prac projektowych niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia i wykonanie robót.

W ramach robót budowlanych, obszar o powierzchni około 1900 m2 przy nowo wybudowanym budynku Domu Kultury należy przeznaczyć pod zielony teren rekreacyjno-wypoczynkowy z elementami edukacyjnymi wraz z wiatą przystankową i pozostałymi obiektami zagospodarowania terenu. Szczegóły przedmiotu zamówienia zawarte w PFU.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

159854,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiornika wodnego (stawu) wraz z pomostem na terenie działki nr ewid. 27/11 przy ulicy Pałacowej w Mącznikach.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej i jej realizacji w ramach umowy "Zaprojektuj i wybuduj". Realizacja inwestycji rozumiana jest jako wykonanie wszelkich niezbędnych prac poczynając od prac projektowych, zatwierdzenia dokumentacji projektowej i uzyskania Decyzji o Pozwoleniu na Budowę, wykonanie robót budowlanych i dokumentacji powykonawczej z inwentaryzacją geodezyjną, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

W ramach wykonania robót budowlanych na terenie obecnie nieużytkowanym zaplanowano budowę zbiornika wodnego o powierzchni ok. 1300 m2 i głębokości maksymalnej 3 m. W północnej części zbiornika wyznaczono strefę pod budowę pomostu o powierzchni ok. 70 m2. Staw napełniany wodami opadowymi, roztopowymi i wodami gruntowymi. Ponadto należy przeprowadzić gospodarkę drzewostanem wraz z wykonaniem nasadzeń roślin ozdobnych, montażem budek lęgowych dla ptaków. Szczegóły przedmiotu zamówienia zawarte w PFU.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

448722,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa zbiornika wodnego (stawu) oraz budowa pomostu wraz z wyposażeniem przy ulicy Dąbkowej, w Skalmierzycach z podziałem na podzadania:
1) Przebudowa zbiornika wodnego (stawu) oraz budowa pomostu wraz z wyposażeniem na terenie fragmentów działek nr ewid. 580, 581 przy ulicy Dąbkowej, w Skalmierzycach ( dofinansowanie ze środków FEW 2021-2027)
2) Zwiększenie zasobów terenów zielonych Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Przebudowa zbiornika wodnego (stawu) oraz budowa pomostu wraz z wyposażeniem – część II (poza dofinansowaniem)

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci wykonania dokumentacji projektowej z podziałem na dwa podzadania realizowane na podstawie dwóch odrębnych PFU ( Wykonawca ma obowiązek przygotowania dwóch odrębnych dokumentacji na każde podzadanie). Wykonawca musi dokonać odrębnej wyceny dla każdego podzadania (dokumentacja projektowa + roboty budowlane) oraz zrealizować podzadania w ramach umowy "Zaprojektuj i wybuduj". Realizacja inwestycji rozumiana jest jako wykonanie wszelkich niezbędnych prac poczynając od prac projektowych, zatwierdzenia dokumentacji projektowej i uzyskania Decyzji o Pozwoleniu na Budowę, wykonanie robót budowlanych i dokumentacji powykonawczej z inwentaryzacją geodezyjną, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Na terenie objętym inwestycją znajduje się budynek Sali Wiejskiej, staw o powierzchni ok. 1820 m2 oraz plac zabaw z altaną rekreacyjną. W ramach robót budowlanych w obrębie stawu należy usunąć istniejące molo, zmniejszyć wysokość wyspy oraz pogłębić staw do głębokości ok. 3 m. Należy wybudować pomost. Ponadto planuje się przeprowadzanie gospodarki drzewostanem wraz z wykonaniem nasadzeń roślin ozdobnych, montażem budek lęgowych dla ptaków oraz obiektów małej architektury. Szczegóły przedmiotu zamówienia zawarte w PFU.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

514236,44 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

970347,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

970347,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

970347,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma KRYSZTAŁOWY ŚWIAT Produkcyjno Handlowa Usługowa- Export Aldona Grabowska Pajdak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6281172456

7.3.3)Ulica

Armii Krajowej 85

7.3.4)Miejscowość

Libiąż

7.3.5)Kod pocztowy

32-590

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

970347,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną Wykonawcy - Ekolas II Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 21, 63-421 Przygodzice przewyższa znacząco kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający postanawia unieważnić postępowanie w zakresie części nr 2.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną Wykonawcy - Ekolas II Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 21, 63-421 Przygodzice przewyższa znacząco kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający postanawia unieważnić postępowanie w zakresie części nr 3.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną Wykonawcy - Ekolas II Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 21, 63-421 Przygodzice przewyższa znacząco kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający postanawia unieważnić postępowanie w zakresie części nr 4.

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną Wykonawcy - Drew-Kos Sp. z o.o., ul. Szczecińska 39-41, 75-122 Koszalin przewyższa znacząco kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający postanawia unieważnić postępowanie w zakresie części nr 5.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Skalmierzyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 970 347 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma KRYSZTAŁOWY ŚWIAT Produkcyjno Handlowa Usługowa- Export Aldona Grabowska Pajdak (Libiąż). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.