Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
260 000 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 260 000 zł – 484 524 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Remont budynku urzędu gminy w Nowince"

Zamawiający Gmina Nowinka (Nowinka, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont budynku urzędu gminy w Nowince”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Ogólnobudowlane "FASADER" Dariusz Niedźwiecki. Wartość umowy: 260 000 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina NowinkaNowinka, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 15 kwietnia 2026
Wartość umowy
260 000 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 marca 2026

    Termin ofert: 18 marca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 kwietnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Ogólnobudowlane "FASADER" Dariusz Niedźwiecki (Augustów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 260 000,00 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 260 000,00 zł do 484 523,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmowały cenę (60%) oraz okres gwarancji (40%).

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

  • 6

    Zamawiający odrzucił jedną ofertę ze względu na niespełnienie warunków udziału w postępowaniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail