Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
218 156 zł
Umowa zawarta
9 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 8 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonywanie usług utrzymania czystości biurowca i kwatery myśliwskiej w Zamrzenicy w 2026 r.”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zamrzenica (Bysław, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług utrzymania czystości biurowca i kwatery myśliwskiej w Zamrzenicy w 2026…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Ewa Sikora. Wartość umowy: 218 156 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
218 156 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 marca 2026

    Termin ofert: 3 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Ewa Sikora (Zamrzenica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 218 156,00 zł (umowę zawarto 9 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 8 kwietnia 2027 r..

  • 5

    Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Usługowe EL-KOM sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zamrzenica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090550785

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamrzenica 1A

1.5.2.)Miejscowość

Bysław

1.5.3.)Kod pocztowy

89-510

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamrzenica@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zamrzenica.torun.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/75947/summary

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Wykonywanie usług utrzymania czystości biurowca i kwatery myśliwskiej w Zamrzenicy w 2026 r.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0cd65a47-60eb-4478-bfe1-29bdc0859998

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00198594

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00074626/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Utrzymanie czystości i usługi administracyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00173570

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZG.270.2.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie obsługi administracyjnej biurowca Nadleśnictwa Zamrzenica polegające na
utrzymaniu czystości biurowca nadleśnictwa oraz kwatery myśliwskiej w Zamrzenicy, obsłudze kotłowni i utrzymaniu
terenów zieleni.
Szczegółowy zakres i opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2
do SWZ.
Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta
musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianych w SWZ.
Zamówienie udzielane w niniejszym postępowaniu stanowi jedną funkcjonalną całość i obejmuje usługi świadczone w
położonych w bezpośrednim sąsiedztwie budynków biurowca Nadleśnictwa Zamrzenica i kwatery myśliwskiej w
Zamrzenicy. Podział zamówienia na części i koordynacja wielu wykonawców realizujących przedmiot zamówienia
prowadziłby do znaczących utrudnień w zakresie sprawnej organizacji świadczeń realizowanych przez wykonawcę,
powodowałby przestoje i w konsekwencji zmniejszałby efektywność świadczonych usług.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90919000-2 - Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych

90911000-6 - Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

218156,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

218156,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

218156,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Ewa Sikora

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

561-104-88-20

7.3.4)Miejscowość

Zamrzenica

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

218156,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 800 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 194 zł1 473 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 688 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 194 zł
Mediana
553 800 zł
Górny kwartyl
1 473 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zamrzenica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bysław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 218 156 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Ewa Sikora (Zamrzenica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.