Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
509 958 zł
Umowa zawarta
9 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 15 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 509 958 zł – 822 870 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Gminy Poręba

Zamawiający Gmina Poręba (Poręba, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Gminy Poręba”, wybierając ofertę wykonawcy P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika. Wartość umowy: 509 958 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina PorębaPoręba, Śląskie (powiat Zawierciański →)opublikowano 13 kwietnia 2026
Wartość umowy
509 958 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odrzucono żadnej oferty. Postępowanie nie zostało unieważnione.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika (Boronów).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 509 958,00 zł (umowę zawarto 9 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 509 958,00 zł do 822 870,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 czerwca 2026 r..

  • 6

    Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Kęsy

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail