Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
198 645 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
do 30 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 198 645 zł – 365 310 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości wykonanych robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni naturalnej stanowiących własność gminy Szydłowo.

Zamawiający Gmina Szydłowo (Szydłowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni naturalnej stanowiących własność gminy Szydłowo”, wybierając ofertę wykonawcy JOR-KOP S.C. Wartość umowy: 198 645 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SzydłowoSzydłowo, Mazowieckieopublikowano 13 kwietnia 2026
Wartość umowy
198 645 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 marca 2026

    Termin ofert: 10 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 kwietnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JOR-KOP S.C. (Radno Jeziorowe 7), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 198 645,00 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 198 645,00 zł do 365 310,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny oferty nie zostały szczegółowo opisane w dostarczonych danych.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail