Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
319 800 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 319 800 zł – 522 750 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku

Zamawiający Gmina Przyłęk (Przyłęk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku”, wybierając ofertę wykonawcy Stark Sp.zo.o. Wartość umowy: 319 800 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina PrzyłękPrzyłęk, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 10 kwietnia 2026
Wartość umowy
319 800 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamawiający wybrał ofertę firmy ATOL Sp. z o.o. jako najkorzystniejszą. Postępowanie nie zostało unieważnione ani nie odrzucono żadnych ofert.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stark Sp.zo.o. (Kielce).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 319 800,00 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 319 800,00 zł do 522 750,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 6

    Firma ATOL Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail