Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
309 960 zł
Umowa zawarta
27 marca 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 309 960 zł – 697 410 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej dla miejscowości Wilczowola, Tyborów, Trzebień, Dębowola, Basinów, Bożówka - etap 1 Opracowanie dokumentacji projektowej..."

Zamawiający Gmina Magnuszew (Magnuszew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej dla miejscowości Wilczowola, Tyborów,…”, wybierając ofertę wykonawcy SANMAT Sp. z o.o. Wartość umowy: 309 960 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MagnuszewMagnuszew, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 7 kwietnia 2026
Wartość umowy
309 960 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lutego 2026

    Termin ofert: 13 lutego 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SANMAT Sp. z o.o. (Budziszewice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaZamówienie udzielono w trybie podstawowym. Szacowana wartość zamówienia wynosiła 309 960,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 309 960,00 zł do 697 410,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

  • 5

    ARCHI-PROJEKT BIURO PROJEKTOWE

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MAGNUSZEW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223830

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Saperów 24

1.5.2.)Miejscowość

Magnuszew

1.5.3.)Kod pocztowy

26-910

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

przetargi@magnuszew.pl

1.5.8.)Numer faksu

przetargi@magnuszew.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@magnuszew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://magnuszew.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej dla miejscowości Wilczowola, Tyborów, Trzebień, Dębowola, Basinów, Bożówka
- etap 1 Opracowanie dokumentacji projektowej..."

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a9f669b1-2362-4f74-b23a-48fc072831c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00186453

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00079046/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej dla miejscowości Wilczowola, Tyborów, Trzebień, Dębowola, Basinów, Bożówka - etap 1 Opracowanie dokumentacji projektowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00095219

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla budowy sieci wodociągowej w miejscowościach

Dębowola, Basinów, Tyborów, Wilczowola, Trzebień i Bożówka, gmina Magnuszew. 2. Zakres przedmiotu zamówienia 1) Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnych dokumentacji projektowych dla każdej miejscowości oddzielnie, tj. opracowanie kompletnej dokumentacji w tomach dla: a. Dębowoli b. Basinowa c. Tyborowa d. Wilczowoli e. Trzebienia f. Bożówki 2) Każdy tom projektu musi stanowić samodzielną jednostkę projektową, umożliwiającą prowadzenie odrębnych postępowań administracyjnych i etapowanie inwestycji.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

309960,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

697410,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

309960,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SANMAT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732502845

7.3.3)Ulica

ul. Sadowa 17A

7.3.4)Miejscowość

Budziszewice

7.3.5)Kod pocztowy

97-212

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

309960,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Magnuszew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Magnuszew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 309 960 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SANMAT Sp. z o.o. (Budziszewice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.