Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MULTISPORT Boiska Sportowe Sp. z o.o.· Jaworznomikrofirma
Wartość umowy
1 553 342 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 553 342 zł – 2 315 953 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska sportowego we wsi Ropa

Zamawiający Gmina Ropa (Ropa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska sportowego we wsi Ropa”, wybierając ofertę wykonawcy MULTISPORT Boiska Sportowe Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 553 342 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina RopaRopa, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 3 kwietnia 2026
Wartość umowy
1 553 342 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 kwietnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamawiający wybrał ofertę z najniższą ceną. Nie odnotowano odrzuceń ani unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MULTISPORT Boiska Sportowe Sp. z o.o. (Jaworzno), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 553 342,40 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 553 342,40 zł do 2 315 952,56 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

  • 6

    Firma Budowlano-Usługowa KROKODYL Sebastian Lupa

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail