Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
707 221 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1W ramach części 1 należy wykonać budowę boiska trawiastego wraz z dostawą urządzeń, budowę placu zabaw wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej i montażem urządzeń, wykonanie dostawy i montażu siłowni wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecz
    Wartość umowy
    459 916 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2W ramach części 2 należy wykonać ciągi piesze, montaż elementów małej architektury i urządzenie zieleni
    Wartość umowy
    247 305 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

Zamawiający Gmina Wieprz (Wieprz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w…”, wybierając ofertę wykonawcy MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk. Łączna wartość umów: 707 221 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina WieprzWieprz, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 3 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
707 221 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk za łącznie 707 220,99 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wieprz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182143

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Centralna 5

1.5.2.)Miejscowość

Wieprz

1.5.3.)Kod pocztowy

34-122

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

338755118

1.5.8.)Numer faksu

338755060

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wieprz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wieprz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00184494

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041905/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00115158

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IOS.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

915192,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach części 1 należy wykonać budowę boiska trawiastego wraz z dostawą urządzeń, budowę placu zabaw wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej i montażem urządzeń, wykonanie dostawy i montażu siłowni wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej, dostawa i montaż altan rekreacyjnych , budowa dojścia i miejsc parkingowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.)Wartość części

555494,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach części 2 należy wykonać ciągi piesze, montaż elementów małej architektury i urządzenie zieleni.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.5.)Wartość części

359697,77 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

459916,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

794258,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

459916,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521693451

7.3.4)Miejscowość

Śleszowice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

459916,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

247304,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

417600,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

247304,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521693451

7.3.4)Miejscowość

Śleszowice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

247304,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112723-9Roboty w zakresie kształtowania pla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
228 437 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 634 zł290 854 zł
Rozstęp międzykwartylowy
98 220 zł
Źródło próbki
CPV 45112723· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
192 634 zł
Mediana
228 437 zł
Górny kwartyl
290 854 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wieprz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieprz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 707 221 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk (Śleszowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.