Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 324 584 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
15 ofertceny: 4 324 584 zł – 6 088 501 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa remizy strażackiej dla OSP w Ciepielowie wraz z zagospodarowaniem terenu

Zamawiający Gmina Ciepielów (Ciepielów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa remizy strażackiej dla OSP w Ciepielowie wraz z zagospodarowaniem terenu”, wybierając ofertę wykonawcy ARBUD INVESTMENT Sp. z o.o. Wartość umowy: 4 324 584 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Gmina CiepielówCiepielów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 3 kwietnia 2026
Wartość umowy
4 324 584 zł
Liczba ofert
15 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 lutego 2026

    Termin ofert: 19 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 kwietnia 2026

    15 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione ani nie odrzucono żadnych ofert.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARBUD INVESTMENT Sp. z o.o. (Radom), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 4 324 584,00 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert; ceny wahały się od 4 324 584,00 zł do 6 088 500,95 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 6

    GRUPY BUDOWLANE PROGRES SPÓŁKA Z OGRANICIZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail