Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 272 680 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
do 1 stycznia 2029
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 272 680 zł – 1 388 114 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium społeczne – zatrudnienie osób niepełnosprawnych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony osób i mienia w obiektach Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

Zamawiający Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego (Zakliczyn, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia w obiektach Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa…”, wybierając ofertę wykonawcy Nowak Wiesław Nowak. Wartość umowy: 1 272 680 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
1 272 680 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nowak Wiesław Nowak (Dąbie), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 272 680,23 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 272 680,23 zł do 1 388 114,04 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 stycznia 2029 r..

  • 5

    WykonawcaKonsorcjum firm OCHRONA GRUPA "SIGNAL" Sp. z o.o. oraz OCHRONA GRUPA "SIGNAL" Sp. z o.o. s.k.a.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail