Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
173 740 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 158 650 zł – 236 160 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 9,5% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena70%Odległość miejsca organizacji konferencji od siedziby Mazowieckiego Centrum Polityki Społe30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa organizacji jednodniowej konferencji poświęconej tematyce przeciwdziałania przemocy domowej

Zamawiający Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa organizacji jednodniowej konferencji poświęconej tematyce…”, wybierając ofertę wykonawcy Ibento Sp. z o.o. Wartość umowy: 173 740 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Mazowieckie Centrum Polityki SpołecznejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 kwietnia 2026
Wartość umowy
173 740 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ibento Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 173 740,00 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 158 650,00 zł do 236 160,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednodniowej konferencji poświęconej przeciwdziałaniu przemocy domowej, obejmująca m.in. usługi restauracyjne, hotelarskie, drukowania i e-learning.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016122452

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grzybowska 80/82

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-844

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mcps@mcps.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mcps.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/pn/mcps

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna pomocy społecznej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Jednostka organizacyjna pomocy społecznej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa organizacji jednodniowej konferencji poświęconej tematyce przeciwdziałania przemocy domowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f1ed64f-5cae-44ea-a042-b904ed60e646

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00181316

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036167/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 PSP Organizacja konferencji z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00115062

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MC-ZK/CM/351-4/2026 TP/U/S

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji jednodniowej konferencji poświęconej tematyce przeciwdziałania przemocy domowej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (OPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

80420000-4 - Usługi e-learning

79970000-4 - Usługi publikacji

92312210-6 - Usługi świadczone przez autorów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

236160,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

173740,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ibento Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7010452322

7.3.3)Ulica

Złotego Smoka 16

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-202

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonawca zamierza zrealizować przedmiot zamówienia z udziałem podwykonawców w zakresie wynajmu przestrzeni konferencyjnej oraz świadczenie w nim cateringu.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

173740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79951000-5Usługi w zakresie organizowania sem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 173 740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79951000-5 (Usługi w zakresie organizowania seminariów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ibento Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.