ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usługi w zakresie ochrony osób i mienia DCOPiH we Wrocławiu w oraz w placówce zamiejscowej DCOPiH w Obornikach Śląskich ul. Dunikowskiego 2-8 na okres 2 lat.

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi w zakresie ochrony osób i mienia DCOPiH we Wrocławiu w oraz w placówce…”. Termin składania ofert minął 14 kwietnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%wysokość ulgi w odpisie na PFRON30%Doświadczenie osób10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 14 kwietnia 2026 10:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    08 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia w dwóch lokalizacjach: DCOPiH we Wrocławiu oraz w placówce zamiejscowej w Obornikach Śląskich (ul. Dunikowskiego 2-8). Kontrakt obejmuje okres 2 lat.

  • 2

    ZakresZamawiający nie ujawnił szacunkowej wartości zamówienia w ogłoszeniu. Szczegóły finansowe mogą być zawarte w dokumentacji przetargowej.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych). Należy zapoznać się z procedurami obowiązującymi w tym trybie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail