Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
289 440 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 289 440 zł – 362 880 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 lub 19 12 10

Zamawiający Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. (Puszcza Miejska, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 lub 19 12 10”, wybierając ofertę wykonawcy Green Petrol Sp. z o.o. Wartość umowy: 289 440 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
289 440 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 marca 2026

    Termin ofert: 11 marca 2026 07:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 kwietnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Green Petrol Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 289 440,00 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 289 440,00 zł do 362 880,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Zamawiający: REGIONALNY ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH "RYPIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail