Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
97 170 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 440 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    19 680 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 300 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 300 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 450 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta30%Gwarancja10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dokumentacja wraz z zezwoleniem na utworzenie nowych punktów świetlnych”

Zamawiający Gmina Ozimek (Ozimek, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dokumentacja wraz z zezwoleniem na utworzenie nowych punktów świetlnych”, wybierając ofertę wykonawcy Instalatorstwo Elektryczne Hubert Loch. Łączna wartość umów: 97 170 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina OzimekOzimek, Opolskie (powiat Opolski →)opublikowano 31 marca 2026
Łączna wartość umów
97 170 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lutego 2026

    Termin ofert: 11 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 marca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Instalatorstwo Elektryczne Hubert Loch za łącznie 97 170,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail