Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Postępowanie na Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Miejskiego w Koszalinie, zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP, jako że nie złożono żadnej oferty. Do upływu terminu składania ofert, tj. do 23.03.2026 r. do godz. 12:00 w przedmiotowym postępowaniu, nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Miejskiego w Koszalinie

Zamawiający Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski (Koszalin, Zachodniopomorskie) opublikował wynik postępowania „Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu…”.

Zamawiający: Gmina Miasto Koszalin - Urząd MiejskiKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 31 marca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Postępowanie na Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Miejskiego w Koszalinie, zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP, jako że nie złożono żadnej oferty. Do upływu terminu składania… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920802

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek Staromiejski 6-7

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-007

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 943488654

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.woznicka@um.koszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.koszalin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-716beb52-76c3-40c1-b97b-01badd5cc97d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Miejskiego w Koszalinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-716beb52-76c3-40c1-b97b-01badd5cc97d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00178337

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039054/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Usługi pocztowe i kurierskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00129693

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP-7.271.1.3.2026.MW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

483139,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Miejskiego w Koszalinie w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych listowych, paczek i przesyłek kurierskich oraz zwrotów przesyłek niedoręczonych (po wyczerpaniu wszystkich możliwości ich doręczenia lub wydania) wraz z usługą codziennego odbierania od Zamawiającego przesyłek i paczek przeznaczonych do wysłania.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale II SWZ oraz w projekcie umowy zawartym w Rozdziale V SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

64100000-7 - Usługi pocztowe i kurierskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie na Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Miejskiego w Koszalinie, zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP, jako że nie złożono żadnej oferty.
Do upływu terminu składania ofert, tj. do 23.03.2026 r. do godz. 12:00 w przedmiotowym postępowaniu, nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

64100000-7Usługi pocztowe i kurierskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64100000-7 (Usługi pocztowe i kurierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.