Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
321 912 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
119 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Remonty bieżące ulic miasta Koszalina"

Zamawiający Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty bieżące ulic miasta Koszalina”, wybierając ofertę wykonawcy PUH Sylwia Binkiewicz. Wartość umowy: 321 912 zł.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Transportu w KoszalinieKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
321 912 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    25 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUH Sylwia Binkiewicz (Białogard), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 321 911,79 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 119 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail