Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
243 085 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    150 712 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Remont cząstkowy dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni bitumicznej w 2026 r. Zakres remontu obejmuje 1 015 m2, w tym: a) bez obcięcia krawędzi w ilości 660 m2, b) z obcięciem krawędzi w ilości 355 m2
    Wartość umowy
    92 373 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łask w 2026 roku.

Zamawiający Gmina Łask (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łask w 2026 roku”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 243 085 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina ŁaskŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 31 marca 2026
Łączna wartość umów
243 085 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lutego 2026

    Termin ofert: 25 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 marca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OL-BUD Olga Pilśniak (część 1); DROMAK sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 243 084,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail