Dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu w jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu w jednostkach Izby Administracji…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=139, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
29 października 2025
Termin ofert: 14 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
05 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 grudnia 2025
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
30 marca 2026
Analiza wprowadzonych zmian
- 1
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu w jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
- 2
Łączna wartość wynagrodzenia wypłaconego z tytułu zrealizowanej umowy wzrosła z 355 947,93 zł do 391 453,11 zł.
- 3
ZmianaZmieniono adres strony internetowej zamawiającego na http://www.gov.pl/ias-rzeszow/.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001023003 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Geodetów 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-959 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi.ias.400000@mf.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.gov.pl/ias-rzeszow/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00176963 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-30 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00039025 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 1.4.10. | Adres strony internetowej Przed zmianą | http://www.podkarpackie.kas.gov.pl Po zmianie: http://www.gov.pl/ias-rzeszow/ |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.2. | Termin wykonania umowy Przed zmianą | 2025-12-23 Po zmianie: 2026-03-06 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.5. | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy Przed zmianą | 355947,93 Po zmianie: 391453,11 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →