Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
AJM PROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· KORCZYNAmała firma
Wartość umowy
391 453 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
170 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 391 453 zł – 576 132 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu w jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu w jednostkach Izby Administracji…”, wybierając ofertę wykonawcy AJM PROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 391 453 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 1 grudnia 2025
Wartość umowy
391 453 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AJM PROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KORCZYNA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 391 453,11 zł (umowę zawarto 25 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 391 453,11 zł do 576 132,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 170 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001023003

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Geodetów 1

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.400000@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.podkarpackie.kas.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fd95eef-81ba-486e-a7d2-316745d77495

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu w jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fd95eef-81ba-486e-a7d2-316745d77495

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00567206

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00122365/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.6 Dostawa sysytemu kontroli dostępu w budynkach

PUCS Przemyśl ul. Sielecka 9, PUCS Przemyśl ul. Zaciszna 4, PUCS Przemyśl ul. Przemysłowa 14

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00504152

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1801-ILZ.260.67.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu (SKD) wraz z integracją systemu Rejestracji Czasu Pracy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
2. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

32571000-6 - Infrastruktura komunikacyjna

48731000-1 - Pakiety oprogramowania zabezpieczajacego pliki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

391453,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

576132,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

391453,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AJM PROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 381361292

7.3.3)Ulica

UL. OGRODOWA 54

7.3.4)Miejscowość

KORCZYNA

7.3.5)Kod pocztowy

38-420

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

391453,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

170 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Maksymalny zakładany termin realizacji umowy wynosi 170 dni kalendarzowych od zawarcia umowy (w przypadku skorzystania z prawa opcji), przy czym

1.1 termin realizacji zakresu gwarantowanego wynosi 30 dni od zawarcia umowy, 1.2. termin realizacji zakresu w ramach prawa opcji wynosi 30 dni od uruchomienia opcji dla danej lokalizacji. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie 80 dni od zawarcia umowy,

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42961100-1System kontroli dostępu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
980 917 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
284 553 zł2 697 531 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 412 978 zł
Źródło próbki
CPV 42961100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
284 553 zł
Mediana
980 917 zł
Górny kwartyl
2 697 531 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 391 453 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42961100-1 (System kontroli dostępu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AJM PROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KORCZYNA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.