Utrzymanie i rozwój urządzeń do odczytu tablic rejestracyjnych na potrzeby Automatycznego Systemu Rozpoznawania Numerów Rejestracyjnych Pojazdów na rzecz izb administracji skarbowej
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Utrzymanie i rozwój urządzeń do odczytu tablic rejestracyjnych na potrzeby Automatycznego…”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 10:00. Wadium: 70 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 70 000 zł
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 10:0031d 15h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=205, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Utrzymanie i rozwój urządzeń do odczytu tablic rejestracyjnych na potrzeby Automatycznego Systemu Rozpoznawania Numerów Rejestracyjnych Pojazdów na rzecz izb administracji….
- 5
RyzykoWadium: 70 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie |
| NIP | 8131096298 |
| Adres | ul. Geodetów 1, 35-959 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Utrzymanie i rozwój urządzeń do odczytu tablic rejestracyjnych na potrzeby Automatycznego Systemu Rozpoznawania Numerów Rejestracyjnych Pojazdów na rzecz izb administracji skarbowej |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50232200-2 - Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej |
| Dodatkowe kody CPV | 51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego); 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia; 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne; 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 70 000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych 00/100). 2. Wymagania dotyczące wadium zawarte są w rozdziale 12 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej ustawą.
- 2.Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →