Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
21 000 zł
Umowa zawarta
20 marca 2026
Okres realizacji
do 19 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe doświadczenie w prowadzeniu szkoleń o tematyce zgodnej z przedmiotem zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie kursu ,,Diagnosty samochodowego dla nauczycieli" ramach projektu ,,Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start" w Zespole Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach

Zamawiający Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie kursu ,,Diagnosty samochodowego dla nauczycieli" ramach projektu…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała. Wartość umowy: 21 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława MastalerzaKatowice, Śląskieopublikowano 30 marca 2026
Wartość umowy
21 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 stycznia 2026

    Termin ofert: 27 stycznia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 21 000,00 zł (umowę zawarto 20 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 kwietnia 2026 r..

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu "Diagnosta samochodowego dla nauczycieli" w Zespole Szkół nr 7 w Katowicach, w ramach projektu "Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start".

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail