Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
2 zł
Umowa zawarta
6 marca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 zł – 10 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokość upustu określonego w % od ceny przewoźnika za bilet20%Termin zmiany danych lub rezygnacji z biletu10%Dodatkowa liczba biletów, w których zamawiający może dokonać zmiany danych lub zrezygnować10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rezerwacja, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych

Zamawiający Lotnicza Akademia Wojskowa (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Rezerwacja, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych”, wybierając ofertę wykonawcy UPHOTEL sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Lotnicza Akademia WojskowaDęblin, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 27 marca 2026
Cena wybranej oferty
2 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UPHOTEL sp. z o.o. (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 2,08 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2,08 zł do 9,98 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 5

    Zamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail