Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
269 607 zł
Umowa zawarta
18 marca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 253 763 zł – 269 607 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 6,2% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Czas konieczny na uzupełnienie posiłków40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla mieszkańców Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Górkach

Zamawiający Gmina Leoncin (Leoncin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla mieszkańców Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy Marcin Jędrzejewski Domowe Rewelacje. Wartość umowy: 269 607 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina LeoncinLeoncin, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 27 marca 2026
Wartość umowy
269 607 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 stycznia 2026

    Termin ofert: 3 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 marca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marcin Jędrzejewski Domowe Rewelacje (Czosnów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 269 607,31 zł (umowę zawarto 18 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 253 763,17 zł do 269 607,31 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 5

    Zamawiający udziela zamówienia w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail