Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
578 100 zł
Umowa zawarta
25 marca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 578 100 zł – 698 754 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na wykonane roboty i zamontowane urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa toru rowerowego typu pumptrack w Gminie Dobroń

Zamawiający Gmina Dobroń (Dobroń, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa toru rowerowego typu pumptrack w Gminie Dobroń”, wybierając ofertę wykonawcy PGM PROJEKT Sp. z o.o. Wartość umowy: 578 100 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina DobrońDobroń, Łódzkieopublikowano 26 marca 2026
Wartość umowy
578 100 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGM PROJEKT Sp. z o.o. (Konstantynów Łódzki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 578 100,00 zł (umowę zawarto 25 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 578 100,00 zł do 698 754,40 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Zamówienie obejmuje roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych, przygotowania terenu, układania chodników, asfaltowania, kształtowania terenów zielonych oraz instalacji elektrycznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail