Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
152 213 zł
Umowa zawarta
2 marca 2026
Okres realizacji
do 20 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość w km licząc od miejsca tankowania emulsji do siedziby Zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup emulsji asfaltowej C65B3 PU/RC do remontów cząstkowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego

Zamawiający Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg (Sulechów, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup emulsji asfaltowej C65B3 PU/RC do remontów cząstkowych dróg powiatowych na terenie…”, wybierając ofertę wykonawcy SAT Sp. z o.o. Wartość umowy: 152 213 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiatowy Zielonogórski Zarząd DrógSulechów, Lubuskie (powiat Zielonogórski →)opublikowano 25 marca 2026
Wartość umowy
152 213 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lutego 2026

    Termin ofert: 20 lutego 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SAT Sp. z o.o. (Oława).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 152 212,50 zł (umowę zawarto 2 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2026 r..

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest zakup emulsji asfaltowej C65B3 PU/RC do remontów cząstkowych dróg powiatowych w Powiecie Zielonogórskim.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail