Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: TransOder-Plus Paweł Opadczyk

Wartość umowy
256 916 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 256 916 zł – 284 339 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa odcinka drogi powiatowej nr 1176F ul. Sadowa w Płotach

Zamawiający Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg (Sulechów, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa odcinka drogi powiatowej nr 1176F ul. Sadowa w Płotach”, wybierając ofertę wykonawcy TransOder-Plus Piotr Opadczyk. Wartość umowy: 256 916 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiatowy Zielonogórski Zarząd DrógSulechów, Lubuskie (powiat Zielonogórski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
256 916 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: TransOder-Plus Piotr Opadczyk (Gubin), wspólnie z: TransOder-Plus Paweł Opadczyk.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 256 916,25 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 256 916,25 zł do 284 339,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail