Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 284 210 zł
Umowa zawarta
23 marca 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 284 210 zł – 8 586 904 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku komunalnego w m. Seroczyn

Zamawiający Gmina Wodynie (Wodynie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku komunalnego w m. Seroczyn”, wybierając ofertę wykonawcy INVEST-Ciołek Jarosław. Wartość umowy: 1 284 210 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina WodynieWodynie, Mazowieckieopublikowano 24 marca 2026
Wartość umowy
1 284 210 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 stycznia 2026

    Termin ofert: 28 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 marca 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INVEST-Ciołek Jarosław (Tuchowicz), mała firma.

  • 2

    UmowaSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 1 284 210,00 zł. Należy uwzględnić ten budżet przy przygotowywaniu oferty.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 284 210,00 zł do 8 586 904,29 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail