Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
405 922 zł
Umowa zawarta
23 marca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 405 922 zł – 646 553 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku wielofunkcyjnego w Mokrem - etap III

Zamawiający Gmina Żyraków (Żyraków, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku wielofunkcyjnego w Mokrem - etap III”, wybierając ofertę wykonawcy BAUMRYCZKO sp. z o.o. Wartość umowy: 405 922 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina ŻyrakówŻyraków, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 23 marca 2026
Wartość umowy
405 922 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 marca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BAUMRYCZKO sp. z o.o. (Dębica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 405 921,88 zł (umowę zawarto 23 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 405 921,88 zł do 646 553,47 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Zamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail