Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Modernizacja oprogramowania w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz w ramach projektu pn: „E-usługi publiczne w Gminach: Gryfów Śląski, Lubomierz i Mirsk”

Zamawiający Gmina Lubomierz (Lubomierz, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja oprogramowania w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz w ramach projektu pn:…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubomierzLubomierz, Dolnośląskie (powiat Lwówecki →)opublikowano 20 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA LUBOMIERZ

1.2.)Oddział zamawiającego

Referat Techniczny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821658

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

pl. Wolności 1

1.4.2.)Miejscowość

Lubomierz

1.4.3.)Kod pocztowy

59-623

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

757833166

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lubomierz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.lubomierz.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00164657

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-20

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00154279

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie przez modernizację i dostosowanie posiadanych już w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz aplikacji dziedzinowych. Prowadzące do zwiększenia wartości użytkowych posiadanych już w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz systemów dziedzinowych. Zamawiający posiada system Finansowo-księgowy, Wymiaru podatków i opłat lokalnych, EZD, które wymagają modernizacji i dostosowania na potrzeby uruchomienia e-usług: e-doręczenia, systemu elektronicznych tytułów wykonawczych (eTW), Krajowego systemu e-Faktur (KSeF). 2. Ze względu na konieczność masowej obsługi pism/dokumentów elektronicznych z posiadanych systemów (np. wysyłka decyzji podatkowych), ich modernizacja będzie obejmowała: a) dostarczenie modułów stanowiących bufor pism na potrzeby asynchronicznego przetwarzania dużej kolekcji pism (obsługi kolejki), b) integrację posiadanych systemów z w/w buforem polegającą na masowym tworzeniu pism (wprowadzanie pism do kolejki), c) dostarczenie systemu typu repozytorium dokumentów/plików na obsługę dużej ilości załączników do pism/dokumentów elektronicznych, d) dostarczenie systemu typu broker integracyjny zapewniający autoryzację i komunikację ze zintegrowanymi systemami; e) dostarczenie integracji systemów dziedzinowych z posiadanym systemem EZD w zakresie: − masowego tworzenia pism wysłanych do systemu e-doręczeń; − masowego wysyłania elektronicznych dokumentów w egzekucji do systemu elektronicznych tytułów wykonawczych; 3. Dostarczenie narzędzi do definiowania i edycji szablonów e- formularzy (kreator). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie przez modernizację i dostosowanie posiadanych już w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz aplikacji dziedzinowych oraz dostawa i wdrożenie aplikacji e-gospodarka nieruchomościami. Prowadzące do zwiększenia wartości użytkowych posiadanych już w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz systemów dziedzinowych. Zamawiający posiada system Finansowo-księgowy, Wymiaru podatków i opłat lokalnych, EZD, które wymagają modernizacji i dostosowania na potrzeby uruchomienia e-usług: e-doręczenia, systemu elektronicznych tytułów wykonawczych (eTW), Krajowego systemu e-Faktur (KSeF). 2. Ze względu na konieczność masowej obsługi pism/dokumentów elektronicznych z posiadanych systemów (np. wysyłka decyzji podatkowych), ich modernizacja będzie obejmowała: a) dostarczenie modułów stanowiących bufor pism na potrzeby asynchronicznego przetwarzania dużej kolekcji pism (obsługi kolejki), b) integrację posiadanych systemów z w/w buforem polegającą na masowym tworzeniu pism (wprowadzanie pism do kolejki), c) dostarczenie systemu typu repozytorium dokumentów/plików na obsługę dużej ilości załączników do pism/dokumentów elektronicznych, d) dostarczenie systemu typu broker integracyjny zapewniający autoryzację i komunikację ze zintegrowanymi systemami; e) dostarczenie integracji systemów dziedzinowych z posiadanym systemem EZD w zakresie: − masowego tworzenia pism wysłanych do systemu e-doręczeń; − masowego wysyłania elektronicznych dokumentów w egzekucji do systemu elektronicznych tytułów wykonawczych; 3. Dostawa systemu do Gospodarowania Mieniem Gminy i Miasta Lubomierz. 4. Dostarczenie narzędzi do definiowania i edycji szablonów e- formularzy (kreator). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-26 12:00 Po zmianie: 2026-03-31 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-26 13:00 Po zmianie: 2026-03-31 13:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-24 Po zmianie: 2026-04-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 176 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 541 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 289 804 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 541 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubomierz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubomierz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.