Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
335 824 zł
Umowa zawarta
12 marca 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”

Zamawiający Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie szkolenia pn.: Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną…”, wybierając ofertę wykonawcy Linia Andrzej Ryszard Szope. Wartość umowy: 335 824 zł.

Zamawiający: Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. WarszawyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 marca 2026
Wartość umowy
335 824 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    25 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 marca 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Linia Andrzej Ryszard Szope (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 335 824,30 zł (umowę zawarto 12 marca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

  • 4

    Przedmiotem zamówienia było szkolenie na prawo jazdy kategorii C, C+E, C1, C1+E wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub uzupełniającą, w tym usługi medyczne i egzaminacyjne.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Pracy m. st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016210417

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grochowska 171 B

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-111

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@up.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

warszawa.praca.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f977605-c5d3-49cc-8fde-d06e5ebb859d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f977605-c5d3-49cc-8fde-d06e5ebb859d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00163218

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00023615/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną przyspieszona uzupełniającą

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00127050

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy prawo zamówień publicznych.
Uzasadnienie faktyczne:
Umowa nr OA. 223.6.ADO.2025 na zamówienie podstawowe została zawarta w dniu 23.05.2025 r.
Niniejsze zamówienie zostanie udzielone: a) w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, b) dotychczasowemu wykonawcy usług, c) jako zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług, które było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego (nr ogłoszenia 2025/BZP 00211586/01) i jest zgodne z jego przedmiotem. Całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”, które obejmuje:
1) badania psychologiczne i lekarskie,
2) zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu prawa jazdy kat. C i kwalifikacji wstępnej przyspieszonej lub kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E
3) egzamin państwowy na prawo jazdy kat. C,
4) test kwalifikacyjny,
Przedmiot zamówienia zostanie sfinansowany ze środków Funduszu Pracy dla max. 45 osób skierowanych na badania psychologiczne i lekarskie oraz dla max. 40 osób skierowanych na szkolenie.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

85121000-3 - Usługi medyczne

80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Linia Andrzej Ryszard Szope

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5262192500

7.3.3)Ulica

Poznańska 14 lok. 23

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-680

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

335824,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 335 824 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Linia Andrzej Ryszard Szope (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.