Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
265 666 zł
Umowa zawarta
26 lutego 2026
Okres realizacji
od 1 marca 2026 do 28 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wywóz odpadów komunalnych stałych, odpadów segregowanych oraz odpadów biodegradowalnych

Zamawiający Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wywóz odpadów komunalnych stałych, odpadów segregowanych oraz odpadów biodegradowalnych”, wybierając ofertę wykonawcy MIEJSKIE WODOCIĄGI I OCZYSZCZALNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 265 666 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Rekreacji i WypoczynkuGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 marca 2026
Wartość umowy
265 666 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MIEJSKIE WODOCIĄGI I OCZYSZCZALNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (grudziądz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 265 666,07 zł (umowę zawarto 26 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 marca 2026 r. do 28 lutego 2027 r..

  • 5

    Postępowanie nie zostało podzielone na części, kontrakt obejmuje wywóz wszystkich typów odpadów (komunalne stałe, segregowane, biodegradowalne) w jednym zamówieniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000329875

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Za Basenem 2

1.5.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.5.3.)Kod pocztowy

86-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gz@gpp.grudziadz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.moriw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wywóz odpadów komunalnych stałych, odpadów segregowanych oraz odpadów biodegradowalnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-765831af-789b-43b5-91f8-2b570f32df13

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00162305

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022719/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 WYWÓZ ODPADÓW KOMUNALNYCH STAŁYCH, ODPADÓW SEGREGOWANYCH ORAZ ODPDÓW BIODEGRADOWALNYCH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00034166

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MORiW: 272.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wywóz odpadów komunalnych stałych, odpadów segregowanych oraz odpadów biodegradowalnych

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

265666,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

265666,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

265666,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MIEJSKIE WODOCIĄGI I OCZYSZCZALNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8761872491

7.3.3)Ulica

86-300 Grudziądz,

7.3.4)Miejscowość

grudziądz

7.3.5)Kod pocztowy

86-300

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

265666,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-01 do 2027-02-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 158 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
496 250 zł4 610 198 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 113 948 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
496 250 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 610 198 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 265 666 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MIEJSKIE WODOCIĄGI I OCZYSZCZALNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (grudziądz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.