Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
177 855 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1PRODUKTY MLECZARSKIE świeżość, dobry smak po otwarciu produktów, niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty
    P.P.H."BŁAŻEJ" Błażej Firganek· ul. Rzeźnicza 2 Bielsko-Biała 43-300 śląskie
    Wartość umowy
    22 240 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2MIĘSO I PRODUKTY MIĘSNE DROBIOWE - mięso powinna być świeże, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach cha
    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIESNEGO CZADERNA SPÓŁKA JAWNA· Bielsko-Biała
    Wartość umowy
    50 295 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3PIECZYWO bez polepszaczy, środków konserwujących i wzbogacających smak innych niż naturalne
    GRYGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Hutnicza 1, MiejscowośćKod pocztowy: 43-502, Województwo: śląskie· : Czechowice-Dziedzice
    Wartość umowy
    9822 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4WARZYWA I OWOCE
    P.P.H."BŁAŻEJ" Błażej Firganek· ul. Rzeźnicza 2 Bielsko-Biała 43-300 śląskie
    Wartość umowy
    30 725 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI· Bytom
    Wartość umowy
    27 662 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6PRODUKTY SPOŻYWCZE – przyprawy zapach świeży po otwarciu produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty gotowane sypkie, bez sklejania się twarde sprężyste, produkty z puszek bez pleśni , mętnej konsystencji
    CHŁODNIE EUROPEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Sławków
    Wartość umowy
    37 111 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%KRYTERIUM SPOSÓB DOSTAWY : a) wniesie do MAGAZYNU przy kuchni– 40 PKT b) SIEDZIBA ZAMAWIAJ40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Ligocie, w 2026 r.

Zamawiający SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 w LIGOCIE im.. Zofii Kossak-Szczuckiej (Ligota, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zofii…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 177 855 zł. Złożono 18 ofert.

Łączna wartość umów
177 855 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 stycznia 2026

    Termin ofert: 16 stycznia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    18 marca 2026

    4 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.P.H."BŁAŻEJ" Błażej Firganek (części 1, 4); ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIESNEGO CZADERNA SPÓŁKA JAWNA (część 2); GRYGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Hutnicza 1, MiejscowośćKod pocztowy: 43-502, Województwo: śląskie (część 3); Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaSzacowana wartość zamówienia wynosi 22 239,75 zł brutto, bez podania ceny wybranej oferty lub różnic w stosunku do szacunku.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 w LIGOCIE im.. Zofii Kossak-Szczuckiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000728931

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

BORY 2

1.5.2.)Miejscowość

Ligota

1.5.3.)Kod pocztowy

43-518

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.sp3ligota@czechowice.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sp3wligocie.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41278283-af18-4f8d-bab9-77333e8b71c4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Ligocie, w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-41278283-af18-4f8d-bab9-77333e8b71c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00161463

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00010558/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa warzyw owoców i jaj dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Ligocie, w 2026r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00010626

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP1/01/2026 r.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

187912,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 1 PRODUKTY MLECZARSKIE świeżość, dobry smak po otwarciu produktów, niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

25700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 2 MIĘSO I PRODUKTY MIĘSNE DROBIOWE - mięso powinna być świeże, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć
o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak
i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

40490,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

13515,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 4 WARZYWA I OWOCE,

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

33231,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 4 WARZYWA I OWOCE ŚWIEŻE - owoce, warzywa, powinny być niezwiędnięte, skorupka twarda, bez uszkodzeń zewnętrznych, owoce kulisto-stożkowate, dopuszcza się nieregularny intensywnie kolor, skóra gładka, lśniąca, miąższ soczysty. Warzywa korzenne- korzenie powinny być jędrne, nie popękane, nie sparciałe, bez uszkodzeń przez szkodniki, bez plam. Warzywa - klasy pierwszej, nie powinny być zaparzone, zamarznięte, zapleśniałe,
Owoce, warzywa liściaste – bez plam, zdrowe, bez uszkodzeń

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

33082,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 5 PRODUKTY SPOŻYWCZE – przyprawy zapach świeży po otwarciu produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty gotowane sypkie, bez sklejania się twarde sprężyste, produkty z puszek bez pleśni , mętnej konsystencji

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

43730,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22239,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27764,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22239,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H."BŁAŻEJ" Błażej Firganek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072692051

7.3.4)Miejscowość

ul. Rzeźnicza 2 Bielsko-Biała 43-300 śląskie

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22239,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50295 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50295 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50295 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIESNEGO CZADERNA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072742613

7.3.3)Ulica

MIĘDZYRZECKA 307

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50295 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9822 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13663 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9822 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRYGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Hutnicza 1, MiejscowośćKod pocztowy: 43-502, Województwo: śląskie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072806916,

7.3.4)Miejscowość

: Czechowice-Dziedzice,

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9822 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30725 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42707,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30725 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H."BŁAŻEJ" Błażej Firganek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072692051

7.3.4)Miejscowość

ul. Rzeźnicza 2 Bielsko-Biała 43-300 śląskie

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30725 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27661,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32502,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27661,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240099484

7.3.3)Ulica

Składowa 11

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27661,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37110,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40005,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37110,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CHŁODNIE EUROPEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240028917

7.3.3)Ulica

ul. Fabryczna 14

7.3.4)Miejscowość

Sławków

7.3.5)Kod pocztowy

41-260

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37110,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15500000-3Produkty mleczarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 375 zł
Próbka: 60 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 548 zł385 810 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 262 zł
Źródło próbki
CPV 15500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
185 548 zł
Mediana
239 375 zł
Górny kwartyl
385 810 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 w LIGOCIE im.. Zofii Kossak-Szczuckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ligota.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 177 855 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15500000-3 (Produkty mleczarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H."BŁAŻEJ" Błażej Firganek (ul. Rzeźnicza 2 Bielsko-Biała 43-300 śląskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.