Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
197 956 zł
Umowa zawarta
15 marca 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 197 956 zł – 212 987 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin zapłaty faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie profilowania dróg gminnych

Zamawiający Gmina Kcynia (Kcynia, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie profilowania dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy Megatelk Spółka z o.o. Wartość umowy: 197 956 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KcyniaKcynia, Kujawsko-Pomorskie (powiat Nakielski →)opublikowano 18 marca 2026
Wartość umowy
197 956 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lutego 2026

    Termin ofert: 26 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 marca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Megatelk Spółka z o.o. (Kcynia).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 197 956,20 zł (umowę zawarto 15 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 197 956,20 zł do 212 986,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

  • 5

    Ofertypostępowaniu złożono co najmniej dwie oferty, konkurencja była ograniczona.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail