Dostawa drobnego sprzętu i wyposażenia medycznego dla Akademii Tarnowskiej – etap I - Część 16 Płyny
Zamawiający Akademia Tarnowska (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa drobnego sprzętu i wyposażenia medycznego dla Akademii Tarnowskiej – etap I -…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 705 602 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Zamiar zawarcia umowy
02 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 marca 2026
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy AB-med Hurtownia Farmaceutyczna Beata Bogdziewicz-Murmyło (Tychy).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 2 877,69 zł.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje konkretne ilości każdego produktu, np. 2 opakowania po 100 ampułek wody do wstrzykiwań 10 ml.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Akademia Tarnowska |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851634303 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tarnów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 14 6316500 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 14 6316600 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rektorat@atar.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://atar.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b5f56374-f1bf-456a-a221-4e87e279f8bc |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00160074 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00088771 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa drobnego sprzętu i wyposażenia medycznego dla Akademii Tarnowskiej – etap I - Część 16 Płyny |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Akademii Tarnowskiej. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje | Część 16: Płyny: 1. Woda do wstrzykiwań 10 ml 100 amp. w opakowaniu - 2 op. 2. NaCl 0,9% płyn do infuzji 10 ml 100 amp. w opakowaniu - 2 op. 3. NaCl 0,9% płyn do infuzji 100 ml - 50 szt. 4. NaCl 0,9% płyn do infuzji 500 ml - 50 szt. 5. Płyn do dezynfekcji skóry z atomizerem 350 ml -10 szt. 6. Mydło w płynie do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk 500 ml - 10 szt. 7. Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 500 ml - 20 szt. 8. Płyn do dezynfekcji rąk dla alergików 500 ml (posiadający substancje nawilżające i pielęgnujące, łagodny dla skóry rąk) - 5 szt. 9. Preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni ze spryskiwaczem 1 l (bakteriobójczy, wirusobójczy, grzybobójczy) - 3 szt. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33692100-8 - Roztwory do wstrzykiwania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33741100-7 - Środek do mycia rąk 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 10 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AB-med Hurtownia Farmaceutyczna Beata Bogdziewicz-Murmyło |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 6462476705 |
| 4.3.3.) | Ulica | Damrota 147 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Tychy |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 43-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2877,69 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00138245/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2877,69 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).