Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
282 701 zł
Umowa zawarta
17 marca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 282 701 zł – 304 996 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Zatrudnienie osób do 30. roku życia oraz po ukończeniu 50. roku życia, posiadających statu20%Status podmiotu ekonomii społecznej (S)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością na rzecz mieszkańców Gminy Firlej w roku 2026

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej w Firleju (Firlej, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością na rzecz mieszkańców…”, wybierając ofertę wykonawcy PRM STOWARZYSZENIE. Wartość umowy: 282 701 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
282 701 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lutego 2026

    Termin ofert: 24 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 marca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRM STOWARZYSZENIE (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 282 700,70 zł (umowę zawarto 17 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 282 700,70 zł do 304 996,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 5

    Ofertypostępowaniu złożono tylko jedną ofertę, co oznacza brak konkurencji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail