Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
60 486 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Pomoce dydaktyczne multimedialne Zadanie 1. Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych multimedialnych do realizacji zajęć edukacyjnych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im.st. sierż. Feliksa Rybickiego w Sarnowie, Józefowo 2, 87-865 Izbica Kujaw
    Wartość umowy
    3006 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    57 480 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu dostawy (termin wykonania zamówienia)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych niemultimedialnych i multimedialnych

Zamawiający Gmina Lubraniec (Lubraniec, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych niemultimedialnych i multimedialnych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 60 486 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina LubraniecLubraniec, Kujawsko-Pomorskie (powiat Włocławski →)opublikowano 17 marca 2026
Łączna wartość umów
60 486 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lutego 2026

    Termin ofert: 3 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    17 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Web-Profit Maciej Kuźlik za łącznie 60 486,18 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pod nazwą „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez podniesienie jakości i efektywności kształcenia ogólnego w Gminie Lubraniec”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lubraniec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866896

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Brzeska 49

1.5.2.)Miejscowość

Lubraniec

1.5.3.)Kod pocztowy

87-890

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@lubraniec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.lubraniec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8201d909-e2f5-4ec1-972b-d2ad71ffb1e7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych niemultimedialnych i multimedialnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8201d909-e2f5-4ec1-972b-d2ad71ffb1e7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00157923

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031943/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Wyrównanie szans edukacyjnych poprzez podniesienie jakości i efektywności kształcenia ogólnego w Gminie Lubraniec

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez podniesienie jakości i efektywności kształcenia ogólnego w Gminie Lubraniec”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00123656

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

104616,24 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomoce dydaktyczne niemultimedialne
Zadanie 1. Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć edukacyjnych dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłobi, Kłobia 29, 87-890 Lubraniec
Zadanie 2. Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć edukacyjnych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im.st. sierż. Feliksa Rybickiego w Sarnowie, Józefowo 2, 87-865 Izbica Kujawska
Zadanie 3. Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć edukacyjnych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Zgłowiączce, Zgłowiączka 28, 87-890 Lubraniec
Zadanie 4. Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć edukacyjnych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu, ul. Nowa 6, 87-890 Lubraniec

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22114300-5 - Mapy

39162000-5 - Pomoce naukowe

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

37524100-8 - Gry edukacyjne

33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane

38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

57571,53 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Pomoce dydaktyczne multimedialne
Zadanie 1. Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych multimedialnych do realizacji zajęć edukacyjnych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im.st. sierż. Feliksa Rybickiego w Sarnowie, Józefowo 2, 87-865 Izbica Kujawska

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

3525,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3)Część III

Wyposażenie sali terapii sensorycznej oraz narzędzia do terapii i rewalidacji Zadanie 1. Zakup i dostawa wyposażenia sali terapii sensorycznej dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłobi, Kłobia 29, 87-890 Lubraniec Zadanie 2. Zakup i dostawa wyposażenia sali terapii logopedycznej dla Publicznej Szkoły Podstawowej im.st. sierż. Feliksa Rybickiego w Sarnowie, Józefowo 2, 87-865 Izbica Kujawska Zadanie 3. Zakup i dostawa wyposażenia sali terapii sensorycznej oraz terapii logopedycznej dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Zgłowiączce, Zgłowiączka 28, 87-890 Lubraniec Zadanie 4. Zakup i dostawa wyposażenia sali terapii logopedycznej dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu, ul. Nowa 6, 87-890 Lubraniec

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

54340,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

100136,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100136,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3006,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3785,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3006,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Web-Profit Maciej Kuźlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4980138493

7.3.3)Ulica

Spokojna 18

7.3.4)Miejscowość

Piekary Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-940

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3006,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57480,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57480,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57480,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Web-Profit Maciej Kuźlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4980138493

7.3.3)Ulica

Spokojna 18

7.3.4)Miejscowość

Piekary Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-940

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57480,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubraniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubraniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 60 486 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Web-Profit Maciej Kuźlik (Piekary Śląskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.