Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
512 821 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    "NEWMAR" Sp. z o.o.· Chorzów
    Wartość umowy
    213 051 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    F.B.R. "WASBUD" Józef Waśko· Chorzów
    Wartość umowy
    161 707 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    "NEWMAR" Sp. z o.o.· Chorzów
    Wartość umowy
    138 062 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin przystąpienia do realizacji robót20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót awaryjnych oraz innych robót wynikających z bieżących kontroli celem prawidłowego utrzymania obiektów - roboty murowo - tynkowe - paczka nr 2

Zamawiający Zakład Komunalny "PGM" (Chorzów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót awaryjnych oraz innych robót wynikających z bieżących kontroli celem…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 512 821 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Zakład Komunalny "PGM"Chorzów, Śląskieopublikowano 17 marca 2026
Łączna wartość umów
512 821 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 grudnia 2025

    Termin ofert: 7 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    17 marca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: "NEWMAR" Sp. z o.o. (części 1, 3); F.B.R. "WASBUD" Józef Waśko (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 512 820,96 zł.

  • 3

    Postępowanie dotyczyło robót budowlanych w trybie podstawowym, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail