Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
29 520 zł
Umowa zawarta
11 marca 2026
Okres realizacji
do 10 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 29 520 zł – 45 510 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa symulatora systemu regulacji hamowania ABS/ASR w ramach projektu ,,Nowoczesne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start" w Zespole Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach

Zamawiający Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa symulatora systemu regulacji hamowania ABS/ASR w ramach projektu ,,Nowoczesne…”, wybierając ofertę wykonawcy eSzydłowski Łukasz Szydłowski. Wartość umowy: 29 520 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława MastalerzaKatowice, Śląskieopublikowano 16 marca 2026
Wartość umowy
29 520 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych deklaracji zgodności).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy eSzydłowski Łukasz Szydłowski (Zielęcice), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 29 520,00 zł (umowę zawarto 11 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 29 520,00 zł do 45 510,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 kwietnia 2026 r..

  • 6

    Przetarg przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail