Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
141 444 zł
Umowa zawarta
13 marca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 141 444 zł – 218 320 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa - dostawa sprzętu z oprogramowaniem instalacją i konfiguracją oraz szkoleniem i licencją

Zamawiający Gmina Wymiarki (Wymiarki, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania z zakresu…”, wybierając ofertę wykonawcy Matronic. Wartość umowy: 141 444 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina WymiarkiWymiarki, Lubuskieopublikowano 16 marca 2026
Wartość umowy
141 444 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Matronic (Zielona Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 141 443,85 zł (umowę zawarto 13 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 141 443,85 zł do 218 320,08 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail