Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup licencji, usługi wsparcia, obsługi podatności i usługi asysty technicznej dla posiadanego rozwiązania Firewall

Zamawiający Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup licencji, usługi wsparcia, obsługi podatności i usługi asysty technicznej dla…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Ministerstwo Funduszy i Polityki RegionalnejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140315583

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wspólna 2/4

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-926

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mfipr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00154580

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-13

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00132617

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.5.Nazwa kryterium (Kryterium 2) Przed zmianą

Czas usunięcia awarii krytycznej Po zmianie: Czas usunięcia awarii krytycznej lub wdrożenie rozwiązania zastępczego

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.5.Nazwa kryterium (Kryterium 4) Przed zmianą

Czas usunięcia podatności Po zmianie: Czas obsługi podatności

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

1. CIĄG DALSZY INFORMACJI Z SEKCJI V PKT 5.6. OGŁOSZENIA: Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 2 lit. a), zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy. Dokument ten powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. Informacje dodatkowe: Wykonawca zrealizuje zamówienie, o którym mowa w pkt 3.1, 3.2 i 3.3 OPZ, w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia wygaśnięcia dotychczasowych licencji, wymienionych w pkt 3.1.1. OPZ. Wykonawca będzie realizował zamówienie, o którym mowa w pkt 3.3 OPZ od 25.04.2026 roku przez okres 24 miesięcy. Wykonawca będzie świadczył usługi, o których mowa w pkt 3.4 OPZ od 25 kwietnia 2026 r. przez okres 24 miesięcy lub do wykorzystania roboczogodzin określonych w pkt 4.3.1. OPZ. Po zmianie: 1. CIĄG DALSZY INFORMACJI Z SEKCJI V PKT 5.6. OGŁOSZENIA: Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 2 lit. a), zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy. Dokument ten powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. Informacje dodatkowe: Wykonawca w terminie 14 dni roboczych od zawarcia umowy, przekaże Zamawiającemu informację, w formie pisemnej lub elektronicznej o przedłużeniu licencji wraz ze wsparciem technicznym dla urządzeń, o których mowa w pkt 3.1.1 OPZ i przedłużeniu wsparcia technicznego dla urządzeń, o których mowa w pkt 3.2 OPZ oraz o objęciu Systemu, o którym mowa w pkt 3.3 OPZ, obsługą podatności i usługą Asysty technicznej. Przedłużenie licencji wymienionych w pkt od 3.1.1.1 do 3.1.1.8 OPZ nastąpi na okres 24 miesięcy. Usługi wsparcia technicznego dla urządzeń, o których mowa w pkt 3.1.1. OPZ świadczone będą przez okres 24 miesięcy licząc od dnia przedłużenia licencji, natomiast dla urządzeń, o których mowa w pkt 3.2 OPZ, świadczone będą do dnia 31.01.2028 r. Obsługa podatności świadczona będzie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia przedłużenia licencji. Usługi Asysty technicznej świadczone będą przez okres 24 miesięcy licząc od dnia przedłużenia licencji lub do wykorzystania roboczogodzin określonych w pkt. 4.3.1.OPZ, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-17 10:00 Po zmianie: 2026-03-19 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-17 11:00 Po zmianie: 2026-03-19 11:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48219100-7Pakiety oprogramowania bramowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48219100-7 (Pakiety oprogramowania bramowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.