Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
825 307 zł
Umowa zawarta
9 marca 2026
Okres realizacji
od 9 marca 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Odległość20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kole

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole (Koło, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy posiłków dla pacjentów…”, wybierając ofertę wykonawcy Zbigniew Kwiatkowski- Katering i Gastonomia. Wartość umowy: 825 307 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
825 307 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lutego 2026

    Termin ofert: 27 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych dokumentów).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zbigniew Kwiatkowski- Katering i Gastonomia (Koło), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 825 306,94 zł (umowę zawarto 9 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: od 9 marca 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

  • 6

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOLE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308554

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Poniatowskiego 25

1.5.2.)Miejscowość

Koło

1.5.3.)Kod pocztowy

62-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

6326226140

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spzozkolo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spzozkolo.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ecb19a42-57b0-44f0-9e49-3561f1673964

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kole

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecb19a42-57b0-44f0-9e49-3561f1673964

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153699

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00082694/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.1 Kompleksowe świadczenie usług w zakresie całodobowego utrzymania czystości w SPZOZ w Kole

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00117242

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ.DŚM-ZP.240.03.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

796761,69 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe świadczenie usług w zakresie codziennego przygotowania i dostawy posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kole. Charakterystyka usług objętych przedmiotem zamówienia została zawarta w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, Ilość poszczególnych diet składających się na przedmiot zamówienia określono w formularzy cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

15894220-9 - Posiłki szpitalne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

825306,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

825306,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

825306,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zbigniew Kwiatkowski- Katering i Gastonomia

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6661395168

7.3.3)Ulica

Powiercie 3

7.3.4)Miejscowość

Koło

7.3.5)Kod pocztowy

62-600

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

825306,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-09 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 825 307 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15894220-9 (Posiłki szpitalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zbigniew Kwiatkowski- Katering i Gastonomia (Koło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.