Świadczenie usług w zakresie całodobowego żywienia i dystrybucji posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Klinicznym im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej SPZOZ w Bydgoszczy
Zamawiający Szpital Kliniczny im. Dr. E. Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - Spzoz w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Świadczenie usług w zakresie całodobowego żywienia i dystrybucji posiłków dla pacjentów…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 12:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 9 września 2026, 12:008d 4h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=284, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 sierpnia 2026
Termin ofert: 9 września 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie całodobowego żywienia i dystrybucji posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Klinicznym im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej SPZOZ w Bydgoszczy.
- 2
ZakresWymagania dotyczące przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji są określone w załączniku nr 7 do SWZ, co oznacza konieczność pracy według szczegółowego opisu zamawiającego.
- 3
ZakresPostępowanie jest podzielone na 1 część, a zakres obejmuje przygotowywanie, gotowanie, dostarczanie, dowożenie i podawanie posiłków szpitalnych.
- 4
ZakresZamówienie trwa 24 miesięcy i jest opisane szczegółowo w załączniku nr 7 do SWZ.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał P.P.H.U. Eksport - Import MARTINA Walczak Mirosław, który złożył jedyną ofertę.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 55% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,4 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL KLINICZNY IM. DR. E. WARMIŃSKIEGO POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ - SPZOZ W BYDGOSZCZY |
| NIP | 9532293970 |
| Adres | ul. Szpitalna 19, 85-826 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług w zakresie całodobowego żywienia i dystrybucji posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Klinicznym im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej SPZOZ w Bydgoszczy |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków |
| Dodatkowe kody CPV | 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków; 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków; 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków; 15894220-9 - Posiłki szpitalne; 55320000-9 - Usługi podawania posiłków; 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków; 55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-09 12:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.