Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny) oraz odbiór i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych - lokalizacja Oborniki Śląskie.
Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny)…”. Termin składania ofert upływa 2 października 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 2 października 2026, 11:0030d 9h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 września 2026
Termin ofert: 2 października 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 2 października 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny) oraz odbiór i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych - lokalizacja Oborniki Śląskie.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Impel Catering Sp. z o. o.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 55% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 14,5 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii |
| NIP | 8992228100 |
| Adres | pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny) oraz odbiór i utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych - lokalizacja Oborniki Śląskie. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków |
| Dodatkowe kody CPV | 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-02 11:00 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.6. | spełniają określone przez Zamawiającego WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU, dotyczące | 5.6.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Wykonawca/y muszą wykazać, że są wpisani do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym mają siedzibę lub miejsce zamieszkania, co w przypadku wykonawców mających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (RP) oznacza, że są wpisani do Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i In-formacji o Działalności Gospodarczej. 5.6.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wykazanie posiadania wpisu do rejestru zakładów, o którym mowa w art. 62, ust. 1, pkt 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r.(tj Dz. U. z 2022 r., poz.1541, 2132) o bezpieczeństwie żywności i żywienia prowadzonego przez właściwego powiatowego inspektora sanitarnego. 5.6.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Nie dotyczy. 5.6.4. zdolności technicznej lub zawodowej O udzielenie niniejszego zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy łącznie spełniają poniższe warunki: a) wykazanie należytego wykonania w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie - co najmniej 2 zamówień odpowiadających swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia. Za zamówienia odpowiadające swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia Zamawiający uzna usługę żywienia pacjentów szpitalnych, trwającą nie krócej niż 12 miesięcy, na kwotę nie mniejszą niż 500 000 zł brutto. Wraz z wykazem Wykonawca przedstawia dowody określające czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane. Jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów –oświadczenie Wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. b) dysponuje co najmniej 1 środkiem transportu przystosowanym do przewozu posiłków spełanijącym wymaga-nia określone w obowiązujących przepisach prawa, a szczególności rozdz. IV załącznika II do Rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. z 2004 r. nr 139, str. 1 z późn. zm.) oraz posiadającym decyzję o zatwierdzeniu i wpisanymi do reje-stru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zgodnie z obowiązują-cymi przepisami (jeżeli nie stanowią części zakładu, o którym mowa powyżej); c) kierowcami do przewożenia posiłków posiadających aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi osobami d) dietetykiem oraz odpowiednią ilością personelu umożliwiającą dopełnianie wszystkich warunków umowy w zakresie planowania, przygotowywania i pakowania posiłków, posiadających aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi osobami |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.